Adalar Led Tabela 0532 419 68 66

Adalar Led Tabela

Adalar Led Tabela ; İstanbul kentinin her bir bölgesinde birbirinden farklı özellikleri olan yerleşim yerleri bulunuyor. Bunlar içinde Adalar çok özel bir yere sahiptir. Heybeliada, Kınalıada gibi sanatçıların da yaşadığı tarihi dokusu olan yerler vardır. Özellikle yaz aylarında turistlerin gözdesi olan Adalar ilçesinde yaşanan arz talep meselesine bağlı olarak reklamcılık işlerine sürekli bir talep vardır. Yapısal özellikleri gereği Adalar tabelacı noktasında çok fazla iş olan bir bölgedir. Adada bu alanda hizmet veren firmalardan bir tanesi de bizim firmamızdır.

Adalar Tabela modelleri

Adalar ışıklı Tabela

Adalar ışıklı tabela denilince en başta gelenlerden olan firmamız uzun zamandır sektörde olan ve sektörün adeta dinamiklerini belirleyen bir kuruluştur. Alanında tüm yetki belgelerine sahip olup son sistem teknoloji ile hizmet verir. Her türlü firmanın led tabelasını termine sadık kalarak son sistem teknoloji kullanarak gerçekleştirir.

Adalar Tabelacılar

Adalar tabelacılar firmamızın hizmet fiyatları da son derece uygundur. Kaliteden ve malzemeden ödün vermeden çalışır. Uzun yıllar kullanılacak tabelalar yapar. Tabela fiyatlarımız ise yapılan tabelaya göre değişir.

İçerik