Arnavutköy Işıklı Tabela 0532 419 68 66

Arnavutköy Işıklı Tabela

Arnavutköy ışıklı tabela farklı malzemeler kullanılarak elde edilebilmektedir. Işıklı tabela seçeneklerinde ahşap zemin ya da pleksi kutu harfler kullanılabilmektedir. Işıklı tabelalarda aydınlatma genellikle led yardımı ve elektrik bağlantısı ile sağlanmaktadır. Alüminyum tabelalar da farklı işletmeler tarafından kullanılabilmektedir. Farklı kesim zeminler üzerine dijital baskılar yapılarak da ışıklı tabelalara zemin oluşturulabilmektedir.

Arnavutköy Tabela çeşitleri

Arnavutköy Tabelacı Seçenekleri

Arnavutköy ışıklı tabela seçenekleri arasında alıcı işletmelere uygun farklı modeller bulunmaktadır. Zemin üzerine led aydınlatma ile elde edilen ışıklı tabelalara istenilen form verilebilmektedir. Sabit ışıklı tabelalar, yanıp sönen ışıklı harf tabelalar ve kayan yazılı harf tabelalar bu seçeneklerden bazılarıdır. Led paneller ve led reklam tabelaları işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Arnavutköy Tabelacılar ve Fiyatları

Arnavutköy tabelacılar ve fiyatları istenilen panele göre değişiklik göstermektedir. Işıklı tabelaların boyutu, zeminde kullanılacak materyal ve dijital baskı seçenekleri tabelanın son fiyatını etkilemektedir. Uzun ömürlü, sağlam malzemeli ve kaliteli üretim sürecine sahip tabelaların fiyatları da ortaya çıkan ürünün sağlamlığına bağlı olarak yükselebilmektedir.

İçerik