Bakırköy Işıklı Tabela 0532 419 68 66

Bakırköy Işıklı Tabela

Bakırköy ışıklı tabela işletmeler için ekonomik ve kaliteli reklam seçeneklerinden biridir. Ayrıca işletmenin varlığı boyunca uzun ömürlü kullanılabilmesi ışıklı tabelaları kalıcı reklam olanağı haline getirmektedir. Işıklı tabelaları farklı formlarda üretmek mümkündür. Ayaklı tabelalarda, dijital baskılı tabelalarda ya da uyarı tabelalarında ışıklandırma kullanmak mümkündür. Işıklı tabela çözümleri ile panel daha dikkat çekici hale gelmektedir.

Bakırköy Tabela Çeşitleri

Bakırköy Tabelacılar

Bakırköy tabelacılar seçeneklerinin farklı tip panellere uygulanması mümkündür. Işıklı tabelalar temel olarak led ışıklandırma ve içten ışıklandırma yöntemleri ile elde edilmektedir. İşletmenin tercih edeceği yönteme ve tabela tipine bağlı olarak özel çalışmalar yapılmaktadır. Led tabelalar ile işletmeler özellikle çevredeki rakiplerine kıyasla daha dikkat çekici konumda olmaktadır.

Bakırköy Tabelacı Kayan Yazı

Bakırköy tabelacı üretimleri arasında talep görenlerden biri de kayan yazılı ışıklı tabelalardır. İlgi çekici olan kayan yazılı tabelalar ışıklandırma ile daha görünür hale getirilmektedir. Tabela üreticilerine ait yazılım ve elektronik devreler ile kayan yazılı ışıklı tabelaların üretimi yapılmaktadır.

İçerik