Başakşehir Işıklı Tabela 0532 419 68 66

Başakşehir Işıklı Tabela

Başakşehir ışıklı tabela modelleri ile işletmeler dikkat çekici bir reklam olanağına sahip olmaktadır. Farklı imalat seçenekleri bulunan ışıklı tabelalar her tip işletme tarafından tercih edilebilmektedir. Işıklı tabelalar ile yaratılan görsel zenginlik müşterilerin ilgisini çekmekte ve işletmeler kendi reklamlarını orijinal bir biçimde yapmaktadır.

Başakşehir Tabela Modelleri

Başakşehir Tabelacı Modelleri

Başakşehir tabelacı modelleri zengin bir yelpazeye sahiptir. Işıklı tabelalarda paslanmaz malzeme kullanımı, harf formunda tabela üretimi, led ile ışıklandırma olanakları vardır. Kaliteli malzeme ve kaliteli üretim süreci ile ışıklı tabelaları uzun süre kullanmak mümkündür. Ayrıca ışıklı tabelaların sorunsuz olarak kullanılabilmesi için montajının da eksiksiz ve sağlam yapılması gerekmektedir.

Bahçelievler Tabelacılar ve Çeşitleri

Bahçelievler tabelacılar çeşitlerini detaylandırarak çoğaltmak mümkündür. Temel olarak ışıklı tabelalar floresan aydınlatmalı ve led aydınlatmalı olarak ikiye ayrılmaktadır. Alüminyum kasa panele floresan döşeme yöntemiyle ışıklı tabelalarda aydınlanma sağlanmaktadır. Bu ışıklı tabela modellerinde panelin ön reklam yüzü ışık geçiren malzemeden üretilmektedir. Led aydınlatmalı ışıklı tabelalarda genellikle kasa kalınlığı nispeten incedir.

İçerik