Bursa Tabelacı 0532 419 68 66

Bursa Tabelacı

Bursa Tabelacı; Genel olarak tabela imalatı yapan bursa tabelacı günümüzün tabela ihtiyacını gidermektedir. Farklı renklerdeki onlarca tabela firmamızın uzman tasarımcıları tarafından yapılmaktadır. Firmamızda tabela üretimi için farklı kadrolarda yüzlerce eleman çalışmaktadır. Tabelalar sektör fark etmeksizin tanıtımda olmazsa olmazdır. Kurumsal anlamda oldukça başarılı olan firmamız tabela imalatında Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Bursa Tabela Modelleri

Bursa tabelacılar

Bursa tabe firmamız da üretilen tabelalar yaz kış fark etmeksizin dört mevsim kullanılmaktadır. Firmamızda üretilen tabelalar hiçbir şekilde paslanmamak tadır. Kullanım ömrü oldukça uzundur. Tabelalar da kullanılan boyalar firmamız tarafından bizzat üretilmektedir. Tabelalar üzerindeki baskılar son teknoloji makinelerinde basılmaktadır. Bu baskılarda hiçbir şekilde sıkıntı yaşanmamaktadır.

Tabela Fiyatlarını Neler Etkilenmektedir?

Bursada tabelacı firmamız tabelaları istenilen baskının modeline büyüklüğüne göre belirlemektedir. Fiyatlarda pazarlık payı mutlaka bulunmaktadır. Tabela fiyatlarını işçilik başta olmak üzere tasarım çeşidi de emektedir. Firmamız da her bütçeye uygun tabela bulunmaktadır. Fiyatları etkileyen başka bir konu ise kullanılacak boya çeşididir. Çoğunlukla reklam amaçlı satılan tabelaların fiyatı müşterilerini pek fazla etkilememektedir.

İçerik