Fatih Tabelacı 0532 419 68 66

Fatih Tabelacı

Fatih Tabelacı ; Firmanızın ya da işletmenizin reklamını yapmak istiyorsanız Fatih tabelacı sizlere yardımcı olacaktır. Piyasanın önde gelen firmalar arasında yer alan tabelacı firmamız yüzlerce çeşit tabela tasarımı yapmaktadır. Kutu harf tabelaları, paslanmaz harf tabelaları, totem tabelaları, çatı tabelaları başta olmak üzere pek çok farklı ürün firmamızda bulmanız mümkündür. Bu ürünlerin yanı sıra oyma ışıklı ve ışıksız olmak üzere kompozit panel ya da alüminyum malzemeden üretilen tabelalarda bulunmaktadır. Firmamızda alanında uzman pek çok personel çalışmaktadır. Bu personellerin yaptığı işlerin her biri birbirinden farklıdır.

Fatih Tabela Modelleri

Fatih Işıklı Tabela Özellikleri

Fatih tabelacı firmamızda bulunan tabelaların paslanmaz özelliği bulunmaktadır. Paslanmaz özelliği sayesinde tabelalar uzun ömürlük kullanılmaktadır. Her boyutta tabela üretimi yapan firmamız kırılmaz camda kullanmaktadır. Tabelalarda bulunan ışık sistemi 4 mevsim için uygundur.

Fatih ışıklı Tabela Fiyatları

Firmamız hem kaliteli ürün üretip hem de uygun fiyata satış yapmaktadır. Fatih tabelacı firmamız her müşterisine mutlaka ürünlerde pazarlık payı bırakmaktadır. Bu da firmamızın iş ahlakı ile ilgilidir. Firmamızda her bütçeye uygun tasarım yapılmaktadır. Gelen hiçbir müşteri geri çevrilmemektedir.

İçerik