Feriköy ışıklı tabela  0532 419 68 66

Feriköy ışıklı tabela

İstanbul’da pek çok tabela satan firma bulunmaktadır. Lakin bu firmaların çoğu tabel üretiminde kaliteli malzeme kullanmamaktadır. Feriköy ışıklı tabela firmamız piyasada bulunan firmalardan daha kaliteli daha güzel ürünler ortaya çıkarmaktadır. Uzun yıllardır bu işin içinde olan firmamız farklı çeşitlerde tasarımlar gerçekleştirmektedir. Bu tasarımlar firmamızın uzman tasarımcıları tarafından hazırlanmaktadır. 

Feriköy tabela Çeşitleri

Feriköy tabelacılar

Feriköy tabelacılar firmamız istek doğrultusunda pleksi kutu harf tabelaları, paslanmaz kutu harf tabelaları, krom harf tabelaları, kutu harf tabelaları gibi pek çok çeşitte üretim yapmaktadır. Lakin bunlar arasından biri vardır ki insanların hoşuna gitmesin. Bu tabela çeşidi ise Işıklı tabeladır. Yanıp sönen ya da sürekli yanan alternatifleri bulunmaktadır. İstek doğrultusunda firmamız üretim yapmaktadır.

Feriköy ışıklı tabela Montajı

Feriköy tabela firmamız üretmiş olduğu tabelaları bizzat kendisi montajını yapmaktadır. Işık tabelaları montajı alanında uzman elektrik teknikerlerimiz ya da mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Vermiş olduğumuz bu hizmet karşılığında firmamız hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir. Sadece ürünün bedeli alınmaktadır. Firmamız üretimden montajı her şeyi kusursuz yapmaktadır.

İçerik