Gayrettepe ışıklı tabela  0532 419 68 66

Gayrettepe ışıklı tabela

Gayrettepe ışıklı tabela ; İstanbul Beşiktaş’ta bulunan tabelacı firmamız Gayrettepe nin göz bebeğidir. Ülkemizin dört bir yanından sipariş alan Gayrettepe tabelacı firmamız işini başarıyla yürütülmektedir. Son zamanlarda en iyi reklamlar bu tabelalar aracılığı ile yapılmaktadır. Tabelalar arasında en büyük ilgiyi ışık tabelalar almaktadır. Gayrettepe ışıklı tabela firmamızın profesyonel tasarımcıları tarafından tasarlanmaktadır. Çok fazla rağbet gören Işıklı tabelalar her yerde karşımıza çıkmaktadır.

Gayrettepe tabela Çeşitleri

Gayrettepe Tabelaların Yapım Aşaması

Gayrettepe tabelacılar üretimi ilk olarak tasarımcılarımız tarafından modeli belirlenmektedir. Daha sonra kullanılacak malzemeler bir araya getirilmektedir. Ortaya çıkan tabela taslağından sonra elektrik teknikerlerimiz ya da mühendislerimiz tarafından ışık sistemi monte edilmektedir. Ortaya çıkan ürünün ışıklarının yanıp yanmadığı firmamızda denendikten sonra kusursuz şekilde müşteriye teslim edilmektedir.

Gayrettepe tabela Montajı

Firmamızda çalışan profesyonel ekip arkadaşlarımız Gayrettepe tabelacı üretimini yapıldıktan sonra. Tabelanın montajını da bizzat kendileri yapmaktadır. Montaj için elektrik sorumlumuz başta olmak üzere alanında uzman birkaç ekip arkadaşımız müşteriye hizmet için gitmektedir. Yapmış olduğunuz ürünlerimizin her türlü garantisi bulunmaktadır.

İçerik