Göztepe ışıklı tabela 0532 419 68 66

Göztepe ışıklı tabela

Göztepe ışıklı tabela; Kadıköy’de bulunan Göztepe tabelacı firmamız 20 yılı aşkındır hizmet vermektedir. Sadece bulunduğu bölgede değil Türkiye’nin dört bir yanına tabela ihracatı yapmaktadır. Müşterilerin isteği doğrultusunda yapılan tabelalar profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Tabela üretiminde farklı kadrolarda pek çok çalışanımız bulunmaktadır. Tasarımından üretimine nakliyesinden montajına pek çok işi yapan çalışanımız vardır. Müşterileri memnun etmek için 7/24 hizmet sağlamaktayız. Göztepe ışıklı tabela üretimi yapan firmamız muhteşem tasarımda ürünler ortaya çıkarmaktadır.

Göztepe tabela Modelleri

Göztepe Tabelaların Özellikleri

Göztepe tabela üretimi yapan firmamız bütün ürünlerinde paslanmaz ürün garantisi vermektedir. Işık sistemi kullanılarak yapılan tabelalarımız kullanım ömrü oldukça fazladır. Bunun yanı sıra tabela üretiminde bütün malzemeler 1 sınıf  kalite ile üretilmiştir. Hiçbir tabela çıkma bir tabela kullanılarak yapılmamıştır. Tabelaların boyaları hiçbir şekilde akmamaktadır.

Göztepe tabela Fiyatları

Göztepe tabelacılar Firmamızda bulunan onlarca çeşit tabela uygun fiyata satılmaktadır. Fiyatlar müşterinin istemiş olduğu tabela tasarımına göre değişmektedir. Tabelanın büyüklüğüne Işıklı mı ışıksız mı olduğuna göre fiyatlar az da olsa oynamaktadır. Lakin firmamızda bulunan bütün ürünler maksimum ve minimum bir fiyat aralığında satılmaktadır.

İçerik