Işıklı Tabela Fiyatları 0532 419 68 66

Işıklı Tabela Fiyatları

Işıklı Tabela Fiyatları ; Herhangi bir ürünü satın alma ihtiyacı doğduğunda doğal olarak ürünün maliyeti akıllara gelen ilk sorulardan biridir.

Haliyle, ışıklı tabela fiyatları da en çok merak edilen konulardan biridir. Özellikle işletme sahipleri tarafından internette sıklıkla araştırılan ‘’dükkân tabelası ne kadar?’’ ya da ‘’led tabela ne kadar?’’ gibi sorular tek bir yanıta sahip değildir. Işıklı tabela fiyatları, pek çok faktöre göre değişiklik göstermektedir.

Tabela fiyatlarımız; Örnek olarak 10 harften oluşan bir tabela ortalama 1.500 TL den başlar ve tabela modeli türü ve diğer sebeplerden dolayı artar  

 

Ürünlerin fiyatlandırılması genel hatlarıyla ışıklı tabela ürünlerinin çeşidine, boyutuna ve kullanılan malzemelerin maliyetine göre belirlenmektedir. Hazır olarak satılan ışıklı tabela ürünlerinin dışında isteğe göre tasarlanacak olan ürünlerin doğru bir şekilde fiyatlandırılabilmesi için tüm detayların netleşmiş olması gerekmektedir.

Işıklı Tabela Fiyatlarını Belirleyen Faktörler Nelerdir?

Ürünlerin fiyatlandırılmasında büyük rol oynayan ışıklı tabela malzemeleri nelerdir? Işıklı tabela çeşitleri farklı kollara ayrıldığından, ürünlerin yapımında kullanılan malzemelerde değişiklik göstermektedir. Çeşitlerine göre farklılık göstermekle birlikte genel olarak ışıklı tabela ürünlerinin üretiminde; polikarbon, pleksi,forex, alüminyum gibi maddeler kullanılmaktadır. Örneğin led ışıklı tabela ürünlerinde led panelleri kullanılmaktadır.  Led tabela ürünleri de kendi içinde farklı türlere ayrıldığı için yapılacak olan ürününün işlevine göre farklı panel çeşitleri bulunur.

Işıklı Tabela Fiyatları Nelerdir?

 Fiyat belirleme hususunda, ışıklı tabela ürününün çeşidi kadar önemli olan bir diğer faktör ise ürünün kullanılacağı ortamdır. İç mekân ve dış mekân olmak üzere ikiye ayrılan bu ürünler farklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Örneğin dış alanda kullanılacak ürünler; ısı değişimine, toza, suya ve dışarıdan gelebilecek çeşitli faktörlere dayanıklı olmalıdır. Bu nedenle dış ortamda kullanılacak ürünlerin malzemesi, iç alanlarda kullanılacak olan ürünlerden farklıdır. Buna bağlı olarak da ürünlerin maliyeti değişmektedir.

Ürünlerin malzemesi, kullanılacak ortam ve ürünün çeşidi belirlendikten sonra fiyat belirlenmesine yardımcı olan bir diğer bilgi ise ürünün boyutudur. Işıklı tabela çeşitleri farklı boyutlarda yapılabilmektedir. Ürünün boyutu büyüdükçe kullanılan malzemelerin artması ve elektrik iletimi için gerekli ek ürünlerin ortaya çıkmasıyla birlikte ürünün boyutu fiyatlandırmada önemli bir rol oynamaktadır. Tabelalarda boyut seçimi oldukça önemlidir. Doğru boyutlarda tasarlanmamış bir tabeladan verim almak zorlaşabilir. Tabelanın boyutu kullanım amacına ve kullanılacağı yere göre uyumlu olarak belirlenmelidir.

İşçilik ve malzeme kalitesi fiyatlandırma konusunda önem teşkil eden maddelerden biridir. Ürünün malzeme kalitesi hem ürünün görünüşüne hem de kullanım ömrüne büyük ölçüde etki etmektedir. Kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan ışıklı tabela muadillerine göre daha prestijli bir görüntü sağlarken aynı zamanda ürünün kullanım ömrünün uzun olmasını sağlamaktadır.

Tabela gibi daimi olarak kullanılacak ürünlerin kaliteli olması gerekmektedir. Aksi halde ürün, maliyetini aşarak daha çok masrafa neden olacaktır. İstisnasız her üründe işçilik çok önemli bir faktördür ancak ışıklı tabela ürünleri gibi elektrik akımı gerektiren ve uzun soluklu kullanılacak ürünlerde işçiliğin kaliteli olması hayati önem taşımaktadır. Ürün malzemesi ne kadar kaliteli olursa olsun güzel bir işçilik ile yapılmamış ve monte edilmemiş ürünler daima sorun yaratmaya müsaittir. Bu nedenle ışıklı tabela ürünleri satın alırken profesyonellerden hizmet almak ve fiyat kıyaslamasında bu etkenleri göz önüne alarak değerlendirme yapmak gerekmektedir. Direkt olarak görselliğe hitap ederek hizmet eden bu ürünlerin görünüşü en önemli özelliğidir. Görselin güzel olması kaliteli malzemeyle sağlanırken, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ürünün ömrünün uzun olmasını sağlar. Bu etkenlere göre seçilen ışıklı tabela ürünleri hem ihtiyacınızı en üst düzeyde karşılayacak hem de daha ekonomik bir alışveriş yapmanıza yardımcı olacaktır.

İçerik

1 Yorum

  1. Ümraniye ışıklı tabela 0552 – Işıklı Tabela

    […] bulunmaktadır  eğer sizinde aklınızda tabela yaptırmak gibi bir fikir varsa sitemizde bulunan Ümraniyedeki ışıklı tabela modelleri  bölümünden tabelalara bakabilirsiniz.Sitemizden en güvenilir şekilde bilgilere […]