İzmir Tabelacı 0532 419 68 66

İzmir Tabelacı

Günümüzde tanıtım ve reklam hayatımızın bir parçası olmuş durumdadır. Bu duruma ayak uyduran İzmir tabelacı firmamız farklı modellerde ve tasarımlarda tabela üretimi ve satışı yapmaktadır. Tabelalara olan talebin artması hedef kitleye yani müşterilerine daha çok hitap etmektir. Bu bağlamda firmamız farklı tasarımcılar ile çalışmaktadır. Tasarımcılar tabelaları son model teknolojisi harikası makineleri kullanarak tasarlamaktadır.

İzmir Tabela Modelleri

İzmir Tabelalarını Özellikleri

Firmamız da özenle üretilen tabelalar hiçbir şekilde paslanmamaktadır. Bunun yanı sıra firmamız tabelalarda akmayan, erimeyen boya kullanmaktadır. İzmir tabelacı firmamız tabelaların enini boyunu müşterinin isteği doğrultusunda ayarlamaktadır. Firmamızdan genellikle krom kutu harf tabela daha çok tercih edilmektedir. Firmamız gerek baskılı gerek kabartmalı her türden tabelayı rahatlıkla üretmektedir.

İzmirdeki Tabelacıların tabela fiyatları

Firmamız tabelaları boyutlarına baskılarına göre fiyat tarifesi belirlemektedir. Eğer tabelamız kabartmalı ışıklı rengârenk ise fiyat farkı mutlaka olacaktır. Fiyatlar müşterilerimize memnun edecek şekilde ayarlanmıştır. Sizlerin yapması gereken tek şey tabelayı nerede kullanacağınız ve nasıl bir tasarım istediğinizdir. İzmir tabelacı firmamız hiçbir müşterisini memnun etmeden geri çevirmemektedir.

İçerik