Kadıköy Tabelacılar 0532 419 68 66

Kadıköy Tabelacılar

Kadıköy Tabelacılar ; Kadıköy kenti sadece İstanbul ili Anadolu yakasının değil tüm İstanbul kentinin en elitist olan kentlerinden bir tanesidir. Son derece eski bir yerleşim birimidir. Kentte çok değişik kesimlerin beklentilerine hitap eden irili ufaklı çok sayıda işletme vardır. İşte tam da bu noktada  Kadıköy tabelacı noktasında da kendisine özgü bir yeri olan kenttir. Kadıköy’de birçok semt ve mahallede bu alanda hizmet veren birçok reklam firması bılunur. Onlardan bir tanesi de kentin son derece merkezi bir yerinde bulunan bizim firmamızdır.

Kadıköy Tebala Fiyatları,

Kadıköyde tabela yaptırmak istiyorsunuz. Totem tabela, ışıklı tabela, led tabela Duba Tabela, ışıksız Tabela, Pleksi Tabela gibi çok çeşitli tabela çeşitlerinden yaptırmak istediğiniz özellikleri bize bildirmeniz durumunda 2022 yılı itibari ile 1.500 TL – 10.000 TL arasında avantajlı fiyatları ve kampanyaları bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Kadıköyde Tabelacı

Nitekim firmamız Kadıköy tabelacı denilince akla gelen ilk yerleşim birimleri arasındadır. Uzman ve deneyimli bir kadro ile dünya normlarında hizmet verir. Her türden tabelanın yapılmasını birinci sınıf malzeme ve son sistem teknoloji ile gerçekleştirir. Tabela çizimleri bilgisayar ortamında gerçekleşir. Müşteri onayı alındıktan sonra da üretimi yapılır.

Tabelacılar Kadıköy

tabelacılar Kadıköy içinde kurumsal yapısı ile öne çıkan firmamızın fiyatları da yapılan işe, kullanılan malzemey, tabelanın diğer özelliklerine göre değişir. Ödeme noktasında ise her türlü ödeme kolaylığı sağlanır.

İçerik