Kartal Işıklı Tabela

Kartal Işıklı Tabela

Kartal Işıklı Tabela ; İstanbul kentinin küçük sanayisinin yoğun olduğu kentler arasında Kartal kenti gelir. Anadolu yakasında olan kent hareket halinde olan yol boyunda olan bir kenttir. Kartal kentinde irili ufaklı çok sayıda işletme vardır. Bunlar arasında tabela firmaları da başlı başına bir yer teşkil eder. Bizim firmamız da onlardan bir tanesidir. Özellikle Kartal ışıklı tabela denilince akla ilk gelen adreslerden bir tanesidir.Firmamız alanında uzman ve deneyimli kadro ile hizmet verir. Firmamız tabela sektöründe sahip olunması gereken tüm belgelere sahip olan bir reklam firmasıdır.

Kartal Tabela Modelleri

Kartal Tabelacılar

Kartal tabelacılar noktasında gerek yeni açılan alışveriş merkezi eczane vb. yerlere gerek ise diğer eski olup yeniden tabela takılması gereken işyerlerine birinci sınıf malzeme ile kaliteli ışıklı tabelalar yapan üst segment grubunda olan bir kuruluştur. Sektöründe domino etkisi yaratır.

Kartal Tabelacı

Kartal tabelacı firmamız termine sadık kalarak hizmet verir. Firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Firmamızın hizmet fiyatları ise yapılan tabelanın türüne göre değişmekle beraber son derece uygundur.

İçerik