Kocaeli Tabelacı 0532 419 68 66

Kocaeli Tabelacı

Kocaeli tabelacı firmamız dijital baskılı ışıklı pek çok tabela üretimi yapmaktadır. Oldukça fazla talep gören tabelalar uzman ekip arkadaşlarımız tarafından özenle yapmaktadır. Tabela tasarımları özel eğitim almış tasarımcı arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile tabelaları sadece üretmeyip aynı zamanda monte işinide yapmaktadır. Bütün tabelalar firmamıza ait makine parkurumuz da üretilmektedir. Bütün makinelerimiz en son teknolojiye sahiptir. Firmamız sadece tabela değil zengin duvar portföyleri de üretmektedir. Oldukça başarılı olan firmamız rengarenk bir yapıya sahiptir.

Kocaeli Tabela Modelleri

Kocaeli Tabela Fayatları

Tabelaların Fiyat aralığı ; Tabelalarımız son teknoloji harikası makinelerde üretildiği için tabelanın özelliğine göre fiyatları değişmektedir. Ürünün yapısı, boyutu, rengi, işçiliği fiyatını etkilemektedir. Bu noktalar ortaya belli bir fiyat aralığı ortaya çıkmaktadır. İzmit tabelacı firmamız fiyat konusunda bütün müşterilerini memnun etmektedir.

Kocaeli Tabela özellikleri

İzmit tabelacı firmamızın üretmiş olduğu bütün tabelalar paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kabartma ve ışıklı tabela seçenekleri bulunmaktadır. Işık sistemi firmazın elektrik elektronik ekibi tarafından yapılmaktadır. Kaliteli boya kullanılarak üretilmiştir. Tabelaların renginde hiçbir şekilde akma olmamaktadır.

İçerik