Şile Tabelacı 0532 419 68 66

Şile Tabelacı

Şile Tabelacı ; Şile kenti yaz kış gece gündüz hem yerli hem yabancı turistlerin gözdesi olan bir kenttir. Kentin son derece kendisine has bir havası vardır. Bu duruma yani arz talep meselesine bağlı olarak kentin çok değişik yerlerinde Şile tabelacı olarak çalışan firma vardır. Kimileri daha butik kimileri çok daha geniş kapsamlı olarak çalışırlar.

Şile Tabela Çeşitleri

Şiledeki Tabelacılar

Şilede tabelacı denilince akla gelen ilk firmalardan bir tanesi de uzun zamandır bu sektörde olan bizim firmamızdır. Firmamız hem Şile kentini son derece yakından bilir. Hem reklamcılık sektöründe yaşanan gelişmeleri son derece iyi bildiği için tamamen çözüm odaklı, hedef kitleye uygun her türden reklamı birinci sınıf kaliteli malzeme ile gerçekleştirir. Işıklı tabela, duba tabela, led tabela gibi tabelaları modern son sistem teknoloji ile uzman eğitimli deneyimli kadrosu ile gerçekleştirir.

Tabelacı Şile

Tabelacı şile olarak fiyatlarımız ise son derece uygundur. Yaptığımız tabelanın ebatlarına, kullanılan malzemesine, özelliklerine göre fiyatlarımız değişir. Ödeme noktasında ise kredi kartı ile ödeme, hesap numarasına havale,peşin elden ödeme gibi seçeneklerimiz vardır.

İçerik