Soğanlı ışık tabela

Soğanlı ışık tabela

Soğanlı ışık tabelaGünümüzde  yaygın olarak kullanılan tabelalar yeni sistem ile yerini ışıklı tabelalara bırakmıştır. Pek çok firmanın girişinde ışıklı tabelaları görmeniz mümkündür. Piyasada çok fazla rağbet gören Soğanlı ışık tabela reklam amaçlı çok fazla kullanılmaktadır. İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde bulunan soğanlıda firmamız pek çok yere kendine özgü tasarımları ile tabela ihracatı yapmaktadır. Firmamızda üretilen ışıklı tabelalar firmamızın alanında uzman tasarımcıları tarafından yapılmaktadır.

Soğanlı tabela Modelleri

Soğanlı tabelaların Tasarımları

Soğanlı tabelacıların çeşitleri firmamızda titizlikle hazırlanmaktadır.  Yanıp sönen, sürekli yanan pek çok çeşit bulunmaktadır. Kutu şeklindeki ışıklı tabelalarımız sürekli yanma özelliğine sahiptir. Farklı yazı teknikleri kullanılarak üretilen tabelalar uzman ekip arkadaşlarımız tarafından hızlı şekilde üretilip piyasaya sürülmektedir.

Soğanlı tabela Özellikleri

Soğanlı tabelacılar paslanmaz özelliğe sahiptir.  Işıklı tabelalar çelik, krom, tahta gibi çeşitli ürünlerden yapılmıştır.  Işık sistemi firmamızın elektrik elektronik mühendisleri tarafından en iyi şekilde monte edilmektedir. Işıklı tabelaların ışık sistemi patlamaz özelliğe sahiptir. Işıklı tabelaların boyası akmaz boyadan üretilmiştir. Bu sayede Işıklı tabelaları dört mevsim kullanabilirsiniz.

İçerik